Bandırma Harfiyat

Özaydın Madencilik firması Balıkesir ilinin Bandırma ilçesinde Edincik mevkiinde 2008 yılında kurulmuştur. Faaliyetleri içerisinde bandırma hafriyat, yollar, alt ve üst yapı işleri bunların yanı sıra Hidroelektrik Santralleri, Rüzgar Enerji Santralleri, Büyük Ölçekli Altyapı Projeleri, Köprüler ve Köprülü Kavşaklar, Demiryolu ve Hafif Raylı Sistemleri, Barajlar, Göletler, Su İletim Kanalları, Su Yapıları ve Aç-Kapa Tünel İnşaatları gibi projeler yer almaktadır.

Şirketimiz Balıkesir ilçesi bandırma da bir çok müteahhitlik işleri de yapmıştır. Balıkesir ve çevresindeki Bursa, İzmir, Manisa, Kütahya, Çanakkale, Uşak, Bilecik gibi bir çok Şehirlerimizde ve İlçelerimizde hafriyat ve bir çok inşaat alanlarında hizmet vermiştir.
Şirketimiz sürekli olarak makine parkına yenilikleri takip ederek gücüne güç katarak , her geçen gün deneyimli hizmet kalitesini yükseltmek için çalışmaktadır.
Şirketimiz, İnşaat alanında, yol yapım, kazı işlerinde şebeke kanal açma , şebeke bakım işlemlerinde teknolojiyi takip ederek son teknoloji ile gerçekleştirmekte. Müşteri memnu en doğru şekilde sağlanması adına günümüzün koşullarına uygun yaşam kalitenizi yükselten hizmetler vermektedir
Makine Parkımızda paletli yükleyiciler, ekskavatör, greyder, beko loader, silindir, lastikli yükleyici, kamyonlar bulunmaktadır. Bandırma harfiyat olarak kulandığımız araçlarımız her biri farklı ve teknik donanımları ile her türlü işin en doğru şekilde yapılması için kullanıma hazır şekilde parkımızda mevcuttur.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir